“Fair Play ekipa” prvog kola Lige

Nakon kompletiranog prvog kola Malonogometne lige “FAIR PLAY”, u kojem su neke ekipe pokazale zavidne fudbalske sposobnosti i vještine, koristimo ovu priliku da pohvalimo ekipu koja je u potpunosti opravdala ime koje nosi i pokazala kako treba jedna ekipa da izgleda i da se ponaša po pitanju svih segmenata fudbalske igre, a posebno po pitanju ponašanja, fair playa i odnosa prema sudijama i službenim licima ove lige.
EKIPU “POZITIVE” PROGLAŠAVAMO “FAIR PLAY EKIPOM” PRVOG KOLA, A ČLANA NJIHOVE EKIPE KOJI JE NOSIO BROJ 2, OSMANA ČARDAKOVIĆA “FAIR PLAY IGRAČEM” PRVOG KOLA MALONOGOMETNE LIGE “FAIR PLAY” !!!
MOMCI SVAKA VAM ČAST NA PONAŠANJU I SVAKAKO NA PRIKAZANOJ IGRI !
Ostalim učesnicima želimo svako dobro i puno sreće u nastavku takmičenja.
Igrajte fer i pošteno, uz puni respekt i poštovanje svojih protivnika, sudija i svih sudionika ovog takmičenja!
SRCE NA TEREN,
NEKA POBIJEDI NAJBOLJI!
Delegat lige: Adnan Delić
Najnovije dodano
Bez poraza do trona BH Telecom Fair Play lige: Studenti šampioni 14. sezone
Sve je spremno za finalni dan 14. sezone BH Telecom Fair Play lige
Poznati finalisti 14. sezone BH Telecom Fair Play lige
Mečevi vrijedni finala: U nedjelju ćemo saznati imena dvije najbolje ekipe 14. sezone BH Telecom Fair Play lige