SL Benfica i Sporting CP odigrali fantastičnu utakmicu u doigravanju za prvaka Portugala

GUITTA OBILJEŽIO UTAKMICU SA DVA POGOTKA

Pripremio: Muamer Durić

Prva finala utakmica finala futsal prvenstva Portugala između ekipa SL Benfica i Sporting CP bila je prava poslastica za ljubitelje futsala. Devet golova, pregršt prelijepih poteza, utakmica puna neizvjesnoti, pune tribine, navijači koji bodre svoje timove.

Utakmicu bolje otvaraju gosti, te sa dva gola koje je postigao Guitta (1’, 17’), golman ekipe Sportinga poznat po igri u polju, dolaze u prednost 0:2, što je bio i rezultat prvog poluvremena. U nastavku susreta bolja igra domaćina koji drugi dio utakmice rješava u svoju korist te je konačan razultat nakon regularnog dijela utakmice bio 3:3. U produžecima koji su uslijedili bolje se snalaze igrači Sportinga te slave konačnim rezultatom 4:5, te prave break u prvom meču.

Finalna serija se igra na tri dobijena susreta, a druga po redu utakmica igra se  06.06. (21:55)📌, kada je domaćin Sporting.