Raspored utakmica

raspored-utakmica

Raspored utakmica

DatumKoloVrijeme/RezultatiObjava
2016-11-20 16:00:2220. Novembra 2016. Zamm mC — Bojnik1 - 2Recap
2016-11-20 17:00:3520. Novembra 2016. Sarix Pozitiva — Hitna pomoć Pozitiv3 - 0Recap
2016-11-20 18:30:0920. Novembra 2016. Buća Potok Saplast — 11. Juli Srebrenica4 - 2Recap
2016-11-20 19:30:1120. Novembra 2016. Omer ibn el-Hattab — Alipašino polje2 - 2Recap
2016-11-27 17:00:0327. Novembra 2016. Grbavica I — EL-HA1 - 3Recap
2016-11-27 17:50:5327. Novembra 2016. Fine Line — TV SA3 - 2Recap
2016-11-27 18:40:3427. Novembra 2016. Balmed — Svitanje5 - 2Recap
2016-11-27 19:30:1827. Novembra 2016. Krajina – Vita Plus — Grbavica II5 - 3Recap
2016-12-04 17:00:284. Decembra 2016. Omer ibn el Hattab - Hitna Pomoć Pozitiv9 - 2Recap
2016-12-04 17:50:484. Decembra 2016. Zamm mC — 11. juli Srebrenica4 - 1Recap
2016-12-04 18:40:124. Decembra 2016. Sarix Pozitiva — BH Telecom - Top Tim2 - 1Recap
2016-12-04 19:30:074. Decembra 2016. Alipašino polje — Bojnik2 - 0Recap
2016-12-11 17:00:5511. Decembra 2016. Fine Line — SU Impuls KCUS8 - 1Recap
2016-12-11 17:50:2111. Decembra 2016. Balmed — EL-HA3 - 2Recap
2016-12-11 18:40:3111. Decembra 2016. Krajina – Vita Plus — TV SA4 - 1Recap
2016-12-11 19:30:2111. Decembra 2016. Grbavica II — Svitanje7 - 1Recap
2016-12-18 17:00:4118. Decembra 2016. Hitna pomoć Pozitiv — Alipašino polje2 - 5Recap
2016-12-18 18:40:3918. Decembra 2016. 11. Juli Srebrenica — Omer ibn el-Hattab3 - 2Recap
2016-12-18 19:25:3218. Decembra 2016. BH Telecom - Top Tim — Zamm mC2 - 6Recap
2016-12-18 20:15:2918. Decembra 2016. Buća Potok Saplast — Sarix Pozitiva5 - 5Recap
2016-12-25 17:00:3225. Decembra 2016. TV SA — Grbavica II3 - 6Recap
2016-12-25 17:50:0925. Decembra 2016. EL-HA — Krajina – Vita Plus3 - 0Recap
2016-12-25 18:40:1525. Decembra 2016. SU Impuls KCUS — Balmed0 - 10Recap
2016-12-25 19:30:2525. Decembra 2016. Grbavica I — Fine Line4 - 0Recap
2017-01-08 17:00:038. Januara 2017. Omer ibn el-Hattab — BH Telecom - Top Tim7 - 3Recap
2017-01-08 17:50:018. Januara 2017. Alipašino polje — 11. Juli Srebrenica3 - 2Recap
2017-01-08 18:40:148. Januara 2017. Zamm mC — Buća Potok Saplast2 - 2Recap
2017-01-08 19:30:408. Januara 2017. Bojnik — Hitna pomoć Pozitiv4 - 0Recap
2017-01-15 17:00:4515. Januara 2017. Balmed — Grbavica I3 - 2Recap
2017-01-15 17:50:4815. Januara 2017. Krajina – Vita Plus — SU Impuls KCUS3 - 0Recap
2017-01-15 18:40:4515. Januara 2017. Grbavica II — EL-HA6 - 1Recap
2017-01-15 19:30:3515. Januara 2017. Svitanje — TV SA2 - 6Recap
2017-01-22 17:00:5222. Januara 2017. 11. Juli Srebrenica — Bojnik1 - 2Recap
2017-01-22 17:50:5022. Januara 2017. BH Telecom - Top Tim — Alipašino polje0 - 6Recap
2017-01-22 18:40:5722. Januara 2017. Buća Potok Saplast — Omer ibn el-Hattab6 - 2Recap
2017-01-22 19:30:4722. Januara 2017. Sarix Pozitiva — Zamm mC0 - 7Recap
2017-02-05 14:30:525. Februara 2017. EL-HA — Svitanje8 - 4Recap
2017-02-05 15:20:315. Februara 2017. Bojnik — BH Telecom - Top Tim5 - 5Recap
2017-02-05 16:10:485. Februara 2017. SU Impuls KCUS — Grbavica II3 - 6Recap
2017-02-05 17:00:415. Februara 2017. Alipašino polje — Buća Potok Saplast3 - 9Recap
2017-02-05 17:50:555. Februara 2017. Fine Line — Balmed0 - 3Recap
2017-02-05 18:40:145. Februara 2017. Omer ibn el-Hattab — Sarix Pozitiva3 - 2Recap
2017-02-05 19:20:375. Februara 2017. Hitna pomoć Pozitiv — 11. Juli Srebrenica1 - 4Recap
2017-02-05 20:10:065. Februara 2017. Grbavica I — Krajina – Vita Plus4 - 2Recap
2017-02-12 17:00:2312. Februara 2017. Krajina – Vita Plus — Fine Line2 - 2Recap
2017-02-12 17:50:4112. Februara 2017. Grbavica II — Grbavica I4 - 5Recap
2017-02-12 18:40:3912. Februara 2017. Svitanje — SU Impuls KCUS0 - 3Recap
2017-02-12 19:30:0012. Februara 2017. TV SA — EL-HA5 - 8Recap
2017-02-26 17:00:1126. Februara 2017. BH Telecom - Top Tim — Hitna pomoć Pozitiv4 - 3Recap
2017-02-26 17:50:1526. Februara 2017. Buća Potok Saplast — Bojnik2 - 4Recap
2017-02-26 18:40:0926. Februara 2017. Sarix Pozitiva — Alipašino polje3 - 2Recap
2017-02-26 19:30:0426. Februara 2017. Zamm mC — Omer ibn el-Hattab4 - 2Recap
2017-03-12 17:00:2212. Marta 2017. SU Impuls KCUS — TV SA11 - 1Recap
2017-03-12 17:50:1112. Marta 2017. 11. Juli Srebrenica — BH Telecom - Top Tim4 - 3Recap
2017-03-12 18:40:1512. Marta 2017. Grbavica I — Svitanje6 - 1Recap
2017-03-12 19:30:5712. Marta 2017. Balmed — Krajina – Vita Plus1 - 2Recap
2017-03-12 20:20:0312. Marta 2017. Hitna pomoć Pozitiv — Buća Potok Saplast1 - 8Recap
2017-03-12 21:10:1112. Marta 2017. Fine Line — Grbavica II5 - 5Recap
2017-03-19 16:20:0919. Marta 2017. Grbavica II — Balmed4 - 5Recap
2017-03-19 17:10:1219. Marta 2017. Svitanje — Fine Line4 - 4Recap
2017-03-19 18:00:2019. Marta 2017. Alipašino polje — Zamm mC2 - 7Recap
2017-03-19 18:50:5919. Marta 2017. TV SA — Grbavica I1 - 5Recap
2017-03-19 19:40:0019. Marta 2017. EL-HA — SU Impuls KCUS7 - 3Recap
2017-03-19 20:30:2919. Marta 2017. Bojnik — Sarix Pozitiva3 - 2Recap
2017-03-25 17:00:2425. Marta 2017. Hitna pomoć Pozitiv — Zamm mC2 - 13Recap
2017-03-25 17:50:2325. Marta 2017. Bojnik — Omer ibn el-Hattab6 - 2Recap
2017-03-25 18:40:1625. Marta 2017. 11. Juli Srebrenica — Sarix Pozitiva8 - 1Recap
2017-03-25 19:30:1425. Marta 2017. BH Telecom - Top Tim — Buća Potok Saplast1 - 5Recap
2017-03-26 17:00:4826. Marta 2017. Svitanje - Krajina - Vita Plus2 - 6Recap
2017-03-26 17:50:1526. Marta 2017. TV SA — Balmed3 - 4Recap
2017-03-26 18:40:2226. Marta 2017. EL-HA — Fine Line4 - 3Recap
2017-03-26 19:30:0226. Marta 2017. SU Impuls KCUS - Grbavica I0 - 3Recap
2017-04-02 17:00:582. Aprila 2017. Zamm mC — Grbavica I5 - 0Recap
2017-04-02 17:50:212. Aprila 2017. Bojnik — Krajina – Vita Plus2 - 2Recap
2017-04-02 18:40:292. Aprila 2017. Balmed — Alipašino Polje1 - 0Recap
2017-04-02 19:30:512. Aprila 2017. EL-HA — Buća Potok Saplast8 - 2Recap