ELPOZO MURCIA I BARCELONA PODJELILI BODOVE U DERBIJU KOLA

Piše: Muamer Durić

ElPozo Murcia i Barcelona odigrali su derbi 22. kola španskog futsal prvenstva. Bio je to duel dvije prvoplasirane ekipe koje su najviše pokazale u dosadašenjm dijelu prvensta. Puna dvorana, najbolji futsaleri, sve je bilo spremno za spektakularnu utakmicu kojoj su svjedočili navijači obje ekipe.

Barcelona je krenula furiozno u utakmicu i već nakon osam minuta iigre, golovima koje su postigli Dyego (4’) i Arthur (8’), imali prednos od dva gola. Do kraja poluvremena viđena su još tri gola – Matteus (17’) i Alex (18’) pogođaju za Murciu, a za Barelonu pogađa Ferrao (18’). Rezultat na poluvremenu je je glasio 2:3. U nastavku susreta je viđeno još pet golova. Za Barcelonu su pogađali: Lozano (21’) i Ferrao (27’), dok su golove za ElPozo Murcia dali: Valerio F. (23’), Miguelin (40’) i Alex (40’).

Konačan rezultat utakmice je bio 5:5, a zadovoljniji neriješenim rezultatom može biti domaćin ElPozo Murcia, jer je minutu prije kraja susreta ekipa Barcelone imala dva gola prednosti koje su domaćini uspjeli anulirati u posljednim sekundama meča.